Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wiem jak schudnąć ?
02-22-2016, 06:15 AM
Smutek Nie wiem jak schudnąć ?
Mam 14 lat, wzrostu 170 cm, a moja waga to aż 80 kg.
Nie mam pojęcia jak schudnąć ? Nikt mi nie chcę podać jakiejś skuteczniej diety, a jak już to typu "głodówka przez miesiąc samą wodą". Wiem że to nie jest zdrowe i jest mega niebezpieczne. Pomoże mi ktoś ? Możliwe jest zrzucić przez dwa[/font] miesiące 15/20 kg ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2016, 01:45 AM
RE: Nie wiem jak schudnąć ?
Przede wszystkim aktywnosc fizyczna, najlepiej biegać
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2017, 07:25 PM
Też uważam, ze grunt, to odżywiać się zdrowo. A jak chcesz szybciej osiągnąć efekty, to zawsze można się jakoś wspomóc. Ja osobiście polecam Ci suplementy z jagodami Acai, na tej stronie możesz sobie więcej o tym poczytać. Dla mnie te jagody są prawdziwym odkryciem.
02-17-2017, 03:11 AM
Jeżeli nie jesteś chora, to na pewno sie objadasz niezdrowym jedzeniemUśmiech innej opcji nie widze`Uśmiech w takim wieku taka waga to tylko z objadania sie niezdrosym jedzeniem. Tutaj diety nie pomogą, bo bedziesz na diecie podjadaxc bedziesz batony i powiesz ze dieta nie działa.

Jak chcesz rady to jedz tak jak jesz i odstaw fasfood slodycze i jedzenie typu parowki ( ktore nic nie wnosza dla naszego zdrowia)

`Pozdrawiam i bez urazy

Zróżnicowaną dietę wzbogać o dodatkowe produkty http://www.rankingproducenta.pl suplementy diety.
06-30-2017, 07:35 PM
Odpowiednia dieta, uboga w cukier, tłuszcze oraz sport, dużo sportu im więcej tym lepiej. Oczywiście, wszystko z rozsądkiem Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-03-2017, 04:22 PM
Sam po sobie widzę że ruch to podstawa, teraz od kilku miesiecy brach ruchu i kilogramow przybywa, spada metabolizm i nawet mniejsze posilki to juz duży balast dla mojego ciala, więc póki nie ćwiczę to jeszcze jakieś podstawy żywieniowe takie jak choćby ograniczenie węglowodanów czy też picie większej ilości wody tutaj używam ustroniankę któa ma dużo jodu co też nie pozostaje bez znaczenia przy odchudzaniu, oprócz tego myśle aby wspomóc się suplemntami takimi jak afrykańskie mango dużo się o tym mowi teraz, czytałem nawet takie kompedium wiedzy o tym, na tej stronie wynika że właściwości odchudzające mają pestki mango a nie samo mango, choć też jest bardzo zdrowym owocem.Najelpeiej to samemu poczytać i dobrać coś do swoich preferencji
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości