Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wiem jak schudnąć ?
02-22-2016, 06:15 AM
Smutek Nie wiem jak schudnąć ?
Mam 14 lat, wzrostu 170 cm, a moja waga to aż 80 kg.
Nie mam pojęcia jak schudnąć ? Nikt mi nie chcę podać jakiejś skuteczniej diety, a jak już to typu "głodówka przez miesiąc samą wodą". Wiem że to nie jest zdrowe i jest mega niebezpieczne. Pomoże mi ktoś ? Możliwe jest zrzucić przez dwa[/font] miesiące 15/20 kg ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2016, 01:45 AM
RE: Nie wiem jak schudnąć ?
Przede wszystkim aktywnosc fizyczna, najlepiej biegać
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-04-2017, 07:25 PM
Też uważam, ze grunt, to odżywiać się zdrowo. A jak chcesz szybciej osiągnąć efekty, to zawsze można się jakoś wspomóc. Ja osobiście polecam Ci suplementy z jagodami Acai, na tej stronie możesz sobie więcej o tym poczytać. Dla mnie te jagody są prawdziwym odkryciem.
02-17-2017, 03:11 AM
Jeżeli nie jesteś chora, to na pewno sie objadasz niezdrowym jedzeniemUśmiech innej opcji nie widze`Uśmiech w takim wieku taka waga to tylko z objadania sie niezdrosym jedzeniem. Tutaj diety nie pomogą, bo bedziesz na diecie podjadaxc bedziesz batony i powiesz ze dieta nie działa.

Jak chcesz rady to jedz tak jak jesz i odstaw fasfood slodycze i jedzenie typu parowki ( ktore nic nie wnosza dla naszego zdrowia)

`Pozdrawiam i bez urazy

Zróżnicowaną dietę wzbogać o dodatkowe produkty http://www.rankingproducenta.pl suplementy diety.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości