Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No to ja się pochwalę :) z 61 na 50kg :)
11-24-2011, 04:43 AM
No to ja się pochwalę :) z 61 na 50kg :)
O zdrową dietę dbam już ponad dwa lata. Odżywiam się całkiem inaczej niż mój mążOczko od dwóch lat nie miałam w ustach czekolady!! czyli prawie 80% słodyczyUśmiech

Chodzę na fitness, trzymam się diety, stałych godzin posiłków i jakoś daję radę. Zazwyczaj waham się od 50 do max 52 kg w zależności od samopoczucia Oczko

Załączone pliki Miniatury

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-25-2011, 12:12 AM
Uśmiech RE: No to ja się pochwalę :) z 61 na 50kg :)
Droga katherin19! Gratulacje! Schudła pani 11 kg, patrząc na zdjęcia - zmiana jest niesamowita Uśmiech Proszę trzymać tak dalej. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie zdrowego odżywiania itd. zapraszam do konsultacji. Pozdrawiam, Agnieszka Czaja.
12-08-2011, 08:13 AM
RE: No to ja się pochwalę :) z 61 na 50kg :)
Dziękuję Agnieszko za pochwałęUśmiech mobilizuje coś takiego, gdy obok ma się tylko osoby które panikują, że się wyniszczam. Pomimo, że nikt nie zwraca uwagi że ja po prostu nie jem bardzo kalorycznych rzeczy.
Niestety ostatnio mam dziwne zachwiania wagi i zaczyna mnie to martwić. Aktualnie wieczorem ważę 52kg, rano przed śniadaniem 51. Nie mogę zejść tak aby było rano 50 a wieczorem 51. (taka moja mała zasada odnośnie pilnowania się).
Planuję na nowo ułożyć sobie dietę, lecz zawsze robiłam to na wyczucie i etykiety z wartościami odżywczymi.
Niestety nigdzie nie mogę uzyskać informacji, ile powinno się jeść (w gramach) węglowodanów, tłuszczy, białka. Jaka ilość powoduje, że masa ciała zaczyna wzrastać. Chodzi mi o max, ponieważ ja i tak zawsze zaniżam mocno, więc min nie jest mi potrzebne Uśmiech
Wspomnę raz jeszcze, mam 159cm wzrostu, ważę tak jak ważę, choć wolałabym trzymać wagę 49kg, wtedy ciuchy mam jednego rozmiaru tj 'xs'. rozmiar 's' jest dla mnie rozmiarem rezerwowym, a rozm. 'm' niedopuszczalny (przy moim wzroście to normalne, nie mam obsesji, po prostu najlepiej się wtedy czuję.
Czy mogłabyś mi udzielić cennych wskazówek? Ogólne zasady znam Uśmiech chciałabym się wgłębić bardziej w tą dziedzinę. Na podstawie z dietetyki na studiach wykładowczyni powiedziała mi, że osoby odchudzające się i dbające o linie powinny wybierać produkty przy których jest max. 3% tłuszczu na 100g. Tak też robię, niestety nijak to się ma do całodziennego planu żywieniowego. Bo w takim razie dziennie mogę zjeść tylko 100g tłuszczu max 3%?? Nigdzie nie mogę znaleźć info o węglowodanach które chyba najbardziej mnie prześladują!!
Pozdrawiam serdecznie
Kasia
12-08-2011, 07:19 PM
Uśmiech RE: No to ja się pochwalę :) z 61 na 50kg :)
Katherin19! Witam ponownie Uśmiech i zapraszam do konsultacji! Pozdrawiam, Agnieszka Czaja.
12-09-2011, 03:57 PM
Katherin19 wahania masy ciała w granicach 1kg są czymś zupełnie normalnym nie należy się tym martwić. Oczywiście istnieją normy gramowe ile poszczególnych makroskładników powinno się dostarczać w ciągu dnia. Są one uzależnione od wielu czynników, a obliczanie ile danego składnika się spożyło nie jest takie proste. Trzeba poświęcić dużo czasu na liczenie.
Zastanawiam się także jak często Pani ćwiczy i jakie są to ćwiczenia. Może zwiększenie masy ciała ma związek z przyrostem masy mięśniowej a nie tłuszczowej Uśmiech
Proponowałabym Pani najprostszą konsultację dietetyczną, w której dietetyk dokona analizy Pani jadłospisów (zwykle wykonuje się analizę 3 kolejnych dni, w tym jednego "wolnego do pracy"). Pozwoli to określić jakie błędy Pani popełnia.
Jeśli zawsze Pani chodzi na jeden rodzaj zajec proponuje sprobowac czegos nowego Uśmiech
p.s. gratuluje takiej utraty masy ciala i wielkiej samodzsczpliny
10-21-2014, 04:25 PM
Ja odchudzałem się ale przy okazji robiłem mięśnie. i z 90 kg zszedłem do 82 kg no i przybrałem dużo mięśni Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-31-2016, 11:03 PM
Imponująca poprawa.
06-16-2016, 01:14 AM
Gratulacje Uśmiech Wyglądasz super Uśmiech

wyglądam tak jak się czuję sama ze sobą Uśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości