Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy korzystacie Państwo z ulożonych diet
03-24-2012, 01:20 AM
Czy korzystacie Państwo z ulożonych diet
Witam
Jakiś czas temu, zleciłam ułożenie diety dla dziecka pewnemu dietetykowi z Dietetycyonline i z przerażeniem przeczytałam zalecenie w których znalazly się produkty zabronione z powodu nietolerancji pokarmowej.Oczywiście FACHOWIEC otrzymał wyniki badań . Zalecano jedzenie z puszek, mrożonki,zupa z kostki rosołowe. Po prostu nie mieści mi się w głowie ,żę można się tak odżywiać . Ponieważ Pani się nie ustosunkowała do moich uwag mogę się tylko wyżlić w tym miejscu .
Chętnie wpisałabym opinię , ale jakoś nie mogę , czyżby OPINIE były zablokowane. Krótko mówiąc dajcie sobie spokój z tymi specjalistami, tą
stówę wydajcie na przyjemności , moja wylądowała w błocie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2012, 08:17 AM
RE: Czy korzystacie Państwo z ulożonych diet
Szanowna Pani,
bardzo przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji i ewidentnie braku odpowiedzialności osoby, która podjęła się zindywidualizowania diety w alergii pokarmowej dla Pani dziecka. Również z tego powodu, iż niekompetencja nie dotyczy wszystkich dietetyków udzielających się na stronie Dietetycyonline.
Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Straburzyńska
Dietetyk
03-25-2012, 12:30 AM
Szanowna Pani
oczywiście uogólnianie jest bardzo niesprawiedliwe.Powinam wymienić z imienia i nazwiska osobę , która jest za ten fakt odpowiedzialna, ale zauważyła Pani może fakt ,że pod żadną wizytówką nie ma opinii ?!Ciekawe dlaczego?
03-25-2012, 06:22 AM
Można udzielić oceny jedynie na podstawie przyznania "złotych gwiazdek" w zakresie od 1 do 5 na profilu danej osoby; niestety również nie wiadomo mi o możliwości wyrażania opinii na temat konkretnego dietetyka.

Myślę, że jedynym rozwiązaniem w Pani przypadku jest kontakt e-mailowy z osobami władnymi portalem.
04-21-2012, 06:56 AM
Witam,
Zgadzam się z Panią Agnieszką Straburzyńską -mi także przykro, że spotkała Pani na swojej drodze jakiegoś niekompetentnego dietetyka - jednak to nie oznacza, że wszyscy pracujący dla portalu dietetycyonline.pl są tacy sami.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Czaja
Dietetyk.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości