Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin forum
11-05-2011, 12:47 AM
Post: #1
Regulamin forum
Regulamin Korzystania z Forum DietetycyOnline.pl
Wychodząc naprzeciw sugestiom i prośbom Użytkowników DietetycyOnline.pl, postanowiliśmy poszerzyć nasze portalowe możliwości o FORUM dyskusyjne. W swej istocie i przeznaczeniu Forum DietetycyOnline.pl nie różni się od odpowiedników spotykanych na innych stronach, nie tylko tych poświęconych dietom. Nadrzędną zasadą użytkowania jest Kultura i poszanowanie pozostałych korzystających.

By móc korzystać z Forum, należy się zarejestrować/zalogować. Login i Hasło są wspólne dla Portalu i Forum. By nie narazić się na reakcję moderatorów/administratorów oraz nałożenie przezeń ostrzeżeń oraz tzw. banów [wykluczeń], Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania na Forum następujących zasad:

- Kulturalnego zachowania: niedopuszczalne jest obrażanie, wyzywanie, prowokowanie, używanie wulgaryzmów, ośmieszanie i wszczynanie kłótni.
- Umiejętnego i właściwego wykorzystywania Forum: niedopuszczalne jest spamowanie, pisanie "głupot", dublowanie, podbijanie postów i wątków, pisanie pełnych zdań/wypowiedzi WIELKIMI literami oraz pisanie dla samego pisania. Pod groźbą nałożenia kar i banów będzie również reklamowanie innych stron/portali w celach innych niż dotyczących tematu wątku.

Korzystając z Forum DietetycyOnline.pl użytkownik akceptuje i zobowiązuje się do przestrzegania zasad użytkowania Forum. Niestosowanie się do powyższego związanie będzie - zależnie od stopnia wykroczenia - z nałożeniem na Użytkownika ostrzeżenia oraz bana [tymczasowego oraz stałego]. O ważności - czasie trwania - ostrzeżeń i banów decydują moderatorzy Forum. Możliwym jest również podjęcie interwencji przez moderatorów i administratorów na działania Użytkowników nie wykazane powyżej, a sprzeczne z ogólnoprzyjętymi normami kulturalnego zachowania.

Uwaga: Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazane i wykorzystywane w jakiejkolwiek formie przez Użytkowników. W przypadku naruszenia Regulaminu Forum, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości